forum.dkhatibi.ir

انجمنی برای دانلود نمونه سوالات و پرسش و پاسخ
امروز پنج شنبه 9 بهمن 1399, 11:55 am

ساعت سایت بر اساسUTC + 3:30 ساعت تنظیم شده است


زبان:
forum.dkhatibi.ir - عضويت

 

همکاری با سایت :


قبل از هرچیز: درصورتیکه تمایل به همکاری با این انجمن دارید و قوانین زیر را می پذیرید در پیامی به اینجانب تمایل خود را به همکاری و بخش و زمینه ی مورد علاقه به همکاری را اطلاع دهید. (باتشکر: داوود خطیبی)

ثبت نام شما در انجمن “forum.dkhatibi.ir” به منزله پذيرش تمام قوانين ذكر شده مي باشد و با خاطيان مطابق قوانين برخورد خواهد شد  :


 

قوانين بنيادي :

در انتخاب نام کاربر دقت لازم داشته باشيد و حدالامكان نام كاربري با حروف لاتين (انگليسي) تعيين شود . در صورت ديدن استفاده از نام هاي کاربري رکيک وزشت و همچنين ضد ايراني کاربر بدون اطلاع اخراج خواهد شد.

رعايت ادب و احترام در برابر ديگر کاربران براي فعاليت  الزاميست. در صورت مشاهده هرگونه بي احترامي, با کاربر فوق برخورد خواهد شد.

استفاده از متون يا تصاوير رکيک و ناشايست که با عرف جامعه ي ايراني در تناقض باشد تحت هر عنوان غير مجاز است.


ممكن است مديران اين انجمن قوانين ديگري نيز تعريف كرده باشند ، براي اطلاع از اين قوانين با مديريت تماس بگيريد.

 

- قوانين ارسال پست :


زبان رسمي اين انجمن فارسي است،لذا از نوشتن با رسم الخط هاي ديگر جز فارسي جدا خود داري نماييد.

قبل از طرح هرگونه سوال, با استفاده از Search از اينکه سوال مورد نظر شما قبلا مطرح نشده باشد اطمينان حاصل فرمائيد. با کاربراني که سوالات تکراري مطرح کنند برخورد خواهد شد.

براي هر موضوع تخصصي يک بخش در نظر گرفته شده است. هنگام باز کردن تاپيک جديد دقت لازم را براي مرتبط بودن موضوع تاپيک با بخش مربوطه به کار گيريد.

هنگام ارسال موضوع جديد از عنوان مناسب و مرتبط با موضوع تاپيک استفاده کنيد. از انتخاب عناويني مانند "يکي کمک کنه"،"مشكل"،"درخواست راهنمايي" و ... خودداري کنيد.
 

 

ساير موضوعات :


کاربران ميتوانند از پيغام خصوصي براي ارتباط با يکديگر استفاده نمايند اما با توجه به اينکه صاحب سايت اجازه دسترسي و نظارت بر اين حق شخصي کاربران را ندارد هيچگونه مسوليتي در قبال پيغام ها را بر عهده خواهد داشت.


توجه: در صورت مشخص شدن مسئله اي در پيغام هاي خصوصي که موجب ناراحتي يک کاربر شود با  خاطي برخورد خواهد شد.

 

 

قابل توجه دانشجویان عزیز :


درصورتیکه شما دانشجوی من می باشید لطفا با شماره دانشجویی یا نام خانوادگی خود ثبت نام کنید. شما می توانید در این انجمن سوالات ریاضی خود را مطرح نمایید یا از نمونه سوالاتی که در این انجمن واقع شده است بهره مند گردید. ضمنا به سایت dkhatibi.ir برای اطلاع یافتن از اخبار کلاسها و توضیحات خاص سر بزنید. ضمنا در این انجمن از هرگونه درخواست برای افزایش نمره یا فعالیتی برای دریافت نمره خودداری کنید.

لطفا در صورت مشاهده هرگونه غلط املايي،اصلاح واژگاني يا همكاري در بهينه سازي از نظر زباني اين انجمن ، با بخش پشتيباني phpBB آسان نصب  تماس حاصل فرماييد يا روي اينجا كليك نماييد.


cron
Powered by phpBB ez | © Maghsad | Based on : phpBB | New Zeland Shuttle
Persian Translation : www.phpBB.Maghsad.com | New Zeland Shuttle